Czarny piątek – szaleństwo wyprzedaży

Wyprzedaże to jedno z ulubionych haseł większości konsumentów. Każdy woli kupić dany produkt w niższej cenie niż może ją nabyć przed obniżką. 

Czarny piątek – dobre okazje dla łowcy promocji

Sprzedaż w Black Friday to dobra okazja do tanich zakupów. Wszyscy kochamy obniżki, dlatego w tym dniu można zauważyć pewne szaleństwo zakupowe. Cała rzesza osób zainteresowanych atrakcyjnymi cenami gromadzi się w tym samym miejscu o tym samym czasie. To niezłe wyzwanie dla sklepów, zwłaszcza sprzedawców, którzy tego dnia muszą pracować na pełnych obrotach.

Co warto kupić na wyprzedaży?

W zależności od potrzeb i promowanej przez sklep oferty można kupić niemal wszystko. Sprzedaż w Black Friday to okazja do zdobycia sprzętu agd lub rtv, ubrań, butów, żywności a także usług (np. kosmetycznych lub fryzjerskich) w bardzo korzystnych cenach.

W jakich sklepach warto skorzystać z zakupowego szaleństwa

Aktualnie coraz więcej sklepów decyduje się wziąć udział w Black Friday. Korzyści tego dnia zyskują nie tylko klienci, ale także sprzedawcy, którzy mogą przy okazji wypromować swoją markę. Z praktycznego punktu widzenia mogą oni także pozbyć się asortymentu, który nie zostałby wykupiony w regularnej cenie. Aby zrobić zakupy tego dnia trzeba jednak się nastawić na wielkie tłumy i zasadę “kto pierwszy, ten lepszy”. Ilość przecenionych produktów jest ograniczona i nie zawsze zdążymy znaleźć pasującą na nas parę butów wybranego modelu. Zakupowe szaleństwo w Polsce zyskuje jednak na swej popularności z każdym rokiem.

Źródło: https://dealavo.com/pl/2019/04/15/najwazniejsze-dni-sprzedazowe-i-jak-je-wykorzystac/

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *